Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Limuzyna na wieczory panieńskie i kawalerskie – gdzie zamówić?

Takim mianem określane są imprezy organizowane dla młodych panien czy kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w naszym kraju około dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki lub damy z rodziny panny młodej, które organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz to rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Znacząca jest lista gości – najprawidłowiej by były to wyłącznie panie najbliższe pannie młodej, bo to przecież impreza, jaka ma być dla niej podarkiem. Warto też wcześniej ustalić pewien plan czy scenariusz przyjęcia, tak by wszystko było dobrze zaplanowane oraz nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Słynne są wyjścia na miasto, do klubu, w jakim wynajęta jest sala lub loża, a również wynajęcia tancerza, który zatańczy zmysłowy taniec dla panny młodej. Aby uatrakcyjnić wyjście zdołacie się przebrać wykorzystując jedynie sprecyzowany motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Bombową opcją jest także limuzyna – więcej na wieczór Panieński Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie winna być jednym prezentem, jaki dostanie panna młoda w trakcie swojej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona pozostać obdarowana śmielszymi podarunkami, jakie mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych podarunków należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, zmysłowa bielizna czy też erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają również wałki, koszulki ze śmiesznymi tekstami, książki z kamasutrą lub płyty z lubieżną muzyką. Pomysłem na nieprzeciętny wieczór panieński jest wynajęcie doświadczonego tancerza, jaki wykona striptiz dla panny młodej oraz jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Przedstawi on interesującą choreografię, luksusowy taniec oraz niezapomniane show. Może także wedle życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – słynnego aktora, postać filmową czy chociażby policjanta. Taki striptizer swój pokaz może opisać zarówno w domowym zaciszu, jak i w klubie, w którym się bawicie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz