Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Płytki wykonane z cegieł – ciekawy pomysł na urządzenie wnętrza

Poszukując ciekawego pomysłu na wykończenie wnętrza w rustykalnym stylu zastanowić się można nad zakupem płytek wytworzonych z prawdziwej cegły. Tego typu płytki od niedawna zaczęły się cieszyć dużą popularnością wśród klientów, gdyż prezentują się bardzo interesująco. Nie produkuje się ich w sposób maszynowy, a cięte z cegieł pochodzących z rozbiórki budynków.

Taka cegła na ścianę Wrocław niejednokrotnie została wypalona w dziewiętnastym wieku, i charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem. Oczywiście cegły po rozbiórce nie będą się nadawać do położenia na ścianie, dlatego muszą być odpowiednio przygotowane.

Aby to zrobić są one rozcinane na paski o szerokości dwóch centymetrów, przez co z z jednego elementu można otrzymać kilka takich pasków. Najcenniejsze są zewnętrzne ścianki, posiadają one naturalne obicia czy wgniecenia, dzięki czemu każdy pasek ma niepowtarzalny wygląd. Lecz środkowe paski również wyglądają bardzo ładnie, i zrobić z nich można bardzo ciekawą aranżację.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław są przyklejane przy pomocy specjalnego kleju, tym samym uzyskując imitację muru z cegły. Ciemny kolor cegieł prezentuje się bardzo ładnie z fugami o jasnej barwie, przypominającymi stare zaprawy, ale użyć również można innych barw. Wiele firm oferujących takie płytki ma także w swojej ofercie dedykowane narożniki, wycinane z jednej cegły. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w bardzo ciekawy sposób zabudować krawędzie, na przykład na kominkach czy ścianach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

1 Odpowiedź

  1. Autor pisze:

    +Reklama+
    Przy wyborze farb do wnętrz, klienci mogą skorzystać z opcji filtrowania w sklepie internetowym. Możliwość wybrania konkretnych cech, takich jak matowe czy połyskujące wykończenie, ułatwia dopasowanie produktu do indywidualnych preferencji estetycznych. Sprawdź jakie sklep posiada farby do wnętrz i zamów ciekawy kolor.

Dodaj komentarz