Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wózek do przewożenia chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy przewidzieć wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić pacjenta na wózku. Regulowana wysokość umożliwia przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można zobaczyć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, fotele zabiegowe, wieszaki kroplówki, hol tery, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na kompleksową lub odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz