Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Z czego się bierze popularność ekspresów do kawy Jura

Każdy kto lubi dobrą kawę dobrze wie, jak duże znaczenie ma solidny ekspres do jej parzenia. Ekspresy kawowe dostępne na rynku są bardzo różnorodne. Najtańsze modele zakupić już można za kilkaset złotych, lecz raczej nie można spodziewać się po nich jakiś cudów. Droższe urządzenia to gwarancja lepszej jakości wykonania, odpowiednie trwałości i smaczniejszej kawy, ale za nie trzeba zapłacić od kilku tysięcy do nawet kilkunastu. Są jednak producenci, którzy oferują urządzenia świetne jakościowo w przystępnych cenach, i do takich na pewno zaliczamy Jurę.

Ekspresy Jura to prawie stuletnia historia, ponieważ firma ta istnieje już od roku 1931. Od samego początku nastawiona jest wyłącznie na ekspresy do kawy, dlatego też wie praktycznie wszystko na temat zaparzania tego przepysznego napoju. Praktycznie każdy Ekspres Jura to innowacyjne rozwiązania, gwarantujące mnóstwo doznań smakowych. Jednym z takich rozwiązań jest młynek do mielenia Aroma G3. Zrobiony z bardzo twardej stali świetnie będzie sobie radził nawet z mocno wypalonym ziarnem, doskonale je rozdrabniając. Poza tym użytkownicy mają wpływ na grubość mielenia, a co za tym idzie również smak napoju.

Następnym pomysłem, jaki posiada ekspres Jura e8 jest technologia impulsowego parzenia. Przy jej pomocy uzyskać można dużą intensywność aromatu przy małych kawach. Bardzo duże znaczenie dla smaku będzie miała jakość użytej wody, i tutaj również ekspres Jura ENA posiada nowatorskie rozwiązanie. Do oczyszczania tej wody zostały wykorzystane specjalnie zaprojektowane filtry, dzięki użyciu których nie jest potrzebne odkamienianie urządzenia. Oczywiście pamiętano również o stronie wizualnej, a w tym względzie Jura ekspresy doskonale wypadają.

Doświadczony zespół projektantów nieustannie czuwa nad tym, aby każdy z modeli miał stylowy, nowoczesny wygląd. I faktycznie tak jest, bo wszystkie urządzenia tej firmy pozytywnie się wyróżniają pośród innych konkurentów. Rzecz jasna są także niezawodne, trwałe i łatwe w codziennej obsłudze, oraz co najistotniejsze, potrafią robić naprawdę smaczną kawę.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz